DESINFEKTSIOONIVAHENDID
Q RAVIMID JA VETERINAARSED TOOTED SUURLOOMADELE
KLIINIKUTARVIKUD, INSTRUMENDID, SIDE - JA HOOLDUSMATERJALID
PÕLLUMAJANDUSLOOMADELE / FARMITARVIKUD
- DESINFEKTSIOONIVAHENDID
- FARMITARVIKUD
- TÄISPIIMA- JA LÕSSIPULBRIASENDAJAD
- LAKUKIVID
TÄIENDSÖÖDAD
VÄIKELOOMATOOTED
ATC: SA01
Toote nimetus: LEHO 1L
Toimeaine: leeliseline pesuaine
Tootja: Estko

  


 

LEHO

LÜPSISEADMETE JA PIIMATORUSTIKE LEELISELINE PESUAINE 

 

KASUTUSALA:                        Lüpsiseadmete ja piimatorustike vahelduvpesu.

 

OMADUSED:                      Vähese vahutavusega vedel leeliseline pesuaine. Sisaldab looduses lagunevaid pindaktiivseid aineid, mis koos leelisega eemaldab efektiivselt mustuse, valgud ja rasvad. Pesuaines sisalduvad komponendid takistavad piimakivi moodustumist pindadele. Ei kahjusta roostevabast terasest, plastmassist, klaasist ja keraamilisi pindu.

 

PAKEND:                                1 l plastpudel; 5 l10 l plastkanister; 200 l vaat

 

PESULAHUSE

KONTSENTRATSIOON:           Ringpesu: 0,5...1% (50...100 ml 10 l vee kohta).

Käsitsipesu: 0,3...0,5% (30...50 ml 10 l vee kohta).

 

KASUTAMISJUHEND:             Ringpesu: Enne pesu torustikud loputada sooja (300C) veega. Pesta 0,5...1%-lise LEHO lahusega temperatuuril 500...600C. Loputusvee temperatuur vähemalt 400C. Käsitsipesul pesta 0,3...0,5%-lise LEHO lahusega temperatuuril mitte alla 400C. See kontsentratsioon sobib ka alumiiniumist piimanõude pesemiseks. Pesulahuse kontsentratsioon ja pesuaeg sõltuvad pesemise sagedusest ja pinna algsaastumisest. Soovitav on kasutada pesuainet LEHO vaheldumisi pesuainega HAKO. Näiteks pärast hommikust lüpsi pesta seadmeid ka torustikke pesuainega LEHO ning pärast õhtust lüpsi pesuainega HAKO. Kasutades pesuaineid HAKO ja LEHO on soovitav vähemalt kord nädalas torustikke ja seadmeid desinfitseerida desoainega OKSOON.

KOOSTIS:                                 Naatriumhüdroksiid (5-15%), pindaktiivsed ained ( <5%), fosfaadid (<5%), EDTA <5%

1%-lise lahuse pH 12

 

ETTEVAATUSABINÕUD:          Kontsentraat on söövitava toimega. Vältida aine sattumist silma ja nahale. Kasutada kaitsekindaid; pritsmete tekkimise ohu korral silmade või näokaitset. Nahale või silma sattumisel loputada rohke veega. Ärrituse jätkudes pöörduda arsti poole.

 

PAKEND & KESKKOND:      Pakend on polüetüleenist. Kasutatud loputatud pakend on taaskasutatav. Transpordipakend on taaskasutatav lainepapp ja polüetüleenkile.

Kasutaja
Salasõna